High Quality Firniture  
Firma Red Apple Furniture Co., Ltd. została założona w 1981 w roku Hong Kongu. W 1987 baza produkcyjna została przeniesiona do Shenzhen.
Obecnie Red Apple jest profesjonalnym producentem nowoczesnych mebli i materacy; powierzchnia fabryki zajmuje 100 000 m2, a zatrudnienie
wynosi 1800 osób.

Na przestrzeni ostatnich 20 lat firma wdrożyła wiele nowych technologii i zainwestowała w wiele najnowszej generacji maszyn z Niemiec, Włoch, Stanów Zjednoczonych i Szwajcarii, tworząc niezwykle wydajną i nowoczesną linię produkcyjna.

Misją firmy jest dostarczenie wysokiej jakości mebli do szerokiego grona odbiorców. Wytyczony cel utrzymania wysokiej jakości i dbałość o ciągły rozwój pozwolił zdobyć wiele prestiżowych nagród. W 2001 roku jako jedna z pierwszych firm meblowych w Prowincji Guangdong została nagrodzona odznaką "Zielony Wybór" ("Green Choice") . Red Apple został również odznaczony znakiem jakości "Q" ( "Q-Mark" ) przez Federację Przedsiębiorstw Hong Kongu oraz Type-III Environment Certification przez Komitet Oznaczeń Produktów Przyjaznych Środowisku. W 2003 roku firma została sklasyfikowana przez Stowarzyszenie Meblarskie w Hong Kongu w pierwszej dziesiątce najlepszych z branży meblarskiej.

W 2004 roku Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe "AGATA S.A." zostało wyłącznym przedstawicielem Red Apple na:
Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę, Czechy, Słowację, Węgry, Austrię i Rosję.

W marcu 2005 roku firma Red Apple uruchamia nowy zakład produkcyjny o powierzchni 60 000 m2, w którym zainstalowano najnowsze maszyny produkcyjne sprowadzone z Niemiec i Austrii, tworząc najnowocześniejszą linię produkcyjną w całej Azji.
o firmie | jakość produktów | certyfikaty | stany magazynowe | rezerwacje | kontakt
webdesign : emoweb